• 1
  • 2
  • 3

trojuhbily-down

  • 1
  • 2
  • 3


VYHLEDÁVÁNÍ NA INTERNETU, SEO A OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK.
Google.com & Seznam.cz

podnikovy marketing cz seo

  Optimalizace pro vyhledávače.

Optimalizace webových stránek zlepšuje vyhledávání tohoto webu na internetu. Klíčem pro vyhledávání jsou klíčová slova, která se nachází na webových stránkách. V podnikání se nejčastěji jedná o nabízený produkt, službu, zboží nebo o nabídku práce. Vyhledávání firem závisí na kvalitě zpracování obsahu webových stránek. Zpracování klíčových slov a optimalizace webu se často označuje zkratkou SEO.

Většina firem mají zájem, aby se jejich webové stránky zobrazovali ve vyhledávačích na předních místech, na přední straně. Mezi nejpouživanější vyhledávače patří Google.com a seznam.cz.


REFERENCE VYHLEDÁVÁNÍ NA INTERNETU. RENOCAR, a.s.
Vyhledávání webových stránek na Google.com a Seznam.cz.

renocar-online

  Renocar, součást BMW group.

Je jedna z nejstarších soukromých firem založených v tehdejším Československu. Již 30 let se zaměřují na prodej a servis vozidel BMW, MINI a Motorrad. Společnost Renocar, a.s. je součást BMW group. Showroom nových BMW, MINI a Motorrad najdete v Brně a Praze.  Internetová adresa (doména) firemních webových stránek je www.renocar.cz. Webové stránky a e-shop společnosti Renocar jsou optimalizované pro vyhledávání. Stránky jsou validní a zabezpečené. 

V této společnosti jsem měl na starost webové stránky a eshop. Aktualizoval jsem obsah webu, který jsem optimalizoval pro vyhledávače, nastavoval klíčová slova, vytvářel jsem grafiku a reklamní bannery a kontroloval vyhledávání webu renocar.cz na Google.com a seznam.cz.


PŘÍNOS OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK. RENOCAR, a.s.
Optimalizace webových stránek SEO, zpracování klíčových slov, úprava textů a fotografií a vytvoření bannerů pro korporátní a firemní web.

renocar-bannerobnoven9
Umístění webových stránek Renocar.cz na
předních místech ve vyhledávačích Google.com a Seznam.cz.

bmw renocar
Odborné zpracování grafiky, reklamních bannerů, fotografií
a obsahu na webu
podle firemní identity a norem BMW.
 


REFERENCE

reference-partnei2

logo pm.cz35
PODNIKOVÝ MARKETING / ROK 2023-2024
Potřebujete poradit? Rádi Vám pomůžeme!
Kontaktujte nás!

 


FIREMNÍ VÍNO Z VINAŘSTVÍ MALÁNÍK-OSIČKA s.r.o.
Nákupem vína podpoříte Vinařství z Mikulčic zasaženého tornádem.
www.VinarstviMalanik.cz

firemni vina podnikovymarketing-cz

 Moravské víno nejvyšší kvality.

Objevte ty nejlepší odrůdy firemních vín s plným projevem a vyjímečnou chutí. Jsme tu, abychom vám pomohli s výběrem vína bez rizika špatné volby. Vína jsou oceněna medailemi. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Pro všechny milovníky vína doporučujeme balíček firemních vín. Rádi bychom pomohli vinařství z Mikulčic postiženého letním tornádem. Moravské víno z Vinařství Maláník-Osička považujeme za skvělý firemní dárek. Vinařství získalo významná ocenění na vinařských soutěžích.
Zvýhodněná nabídka vín: vladimir.osicka(@)vinarstvimalanik.cz   

NAPIŠTE NÁM
E-mail:
info(@)petrcernota.cz

Odesláním emailu beru na vědomí, že společnost Ing. Mgr. Petr Černota (IČ: 64149641) použije sdělené osobní údaje pro účel vyřízení vašeho dotazu.
V případě potřeby Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní údaje klientů ukládáme a spravujeme v souladu s nařízením GDPR.